Fırat Pvc Dublex Boru 70 lik

3,20 mm Kalınlık.

PVC DUBLEX BORU VE EK PARÇALAR YANMAZ VE ALEV ALMAZ

PVC DUBLEX BORU
Sert PVC hammaddesinden üretilen Fırat Dublex pvc atık suboru ve ek parçaları DIN 4102 standartlarında ve Ulusal Yangın Yönetmeliğinde B1 olarak tanımlanan zor alevlenici yapı malzemesi sınıfındadır. Fırat Dublex PVC esaslı atık su boru ve ek parçaları bu özelliği sayesinde olası yangınlarda alev almaz ve yangının katlar arası geçişine izin vermez.


PVC DUBLEX BORU CONTASI SIZDIRMAZ

PVC DUBLEX BORU CONTASI
Dublex PVC atık su ek parçaları; "o-ring"li contası ve tam uyumlu conta yuvası sayesinde kesinlikle sızdırmazlar. Kolayca takılıp ve çıkarılabilmesi sayesinde tahliye sistemi montajı hızlıca yapılır ve kesme, bükme, yapıştırma vs. gibi zahmetli işçilikler gerektirmez. Fırat Dublex PVC boru ve ek parçalarından oluşturulan atık su tahliye sistemi, sisteme 15 dakika süre ve 0,5 bar basınçta su verilerek yapılan sızdırmazlık performansı testini başarıyla karşılamaktadır.


STOKLAMA VE TAŞIMADA AVANTAJLIDIR

PVC DUBLEX BORU
Fırat Dublex pvc atık su boru ve ek parçaları rijit özelliği sayesinde üstüste ve teleskopik şekilde içiçe kolaylıkla istiflenebildiği için stok ve taşımada avantaj sağlar.


PVC DUBLEX BORU VE EK PARÇALAR PÜRÜZSÜZ İÇ VE DIŞ YÜZEYE SAHİPTİR

PVC DUBLEX BORU
Fırat Dublex PVC atık su boru ve ek parçalarının pürüzsüz, parlak iç ve dış yüzeyleri sayesinde atık su tesisatınızda tortu ve birikinti oluşmaz, bakteri, koku, tıkanma ve akış performansı kaybı olmaz, akış düzgün ve hızlı olur. Boru ve ek parça yüzeylerinde pullanmalar, soyulmalar oluşmaz.


PVC DUBLEX BORU VE EK PARÇALAR FARKLI ÇAP VE BOY ÇEŞİTLİLİĞİ İLE İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAR

PVC DUBLEX BORU
Fırat Dublex PVC Atık Su Boru ve Ek Parçaları 50 - 315 mm çap ve 150 - 6000 mm aralığındaki boy seçenekleri ile yapılarınızdaki her türlü atık su tahliye ihtiyaçlarınızı karşılar. Kolayca takılıp çıkarılabilmesi sayesinde tahliye sistemi montajı hızlıca yapılır ve kesme, bükme, yapıştırma vs. gibi zahmetli işçilikler gerektirmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Fırat Pvc Dublex Boru 70 lik

Görüntüleme: 8584
Ürün Kodu :STK-398
Birim:mt
Satış ve Stok bilgisi için arayınız: 0 224 251 72 32
  • Fiyat :14,50 ₺
  • Vergiler Hariç: 12,29 ₺

Etiketler: bursa, Fırat Boru, Fırat Plastik, Pimaş, Yağmur suyu borusu, İniş, Plastik İniş